Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 12, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio 357 ma platformę podcastową dla swoich patronów

Zawartość sekcji Twoje 357 dostępna jest dla patronów radia (fot. Marcin Zawadzki/Radio 357)

Radio 357, tworzone przez byłych dziennikarzy Programu III Polskiego Radia, uruchomiło platformę podcastową. 

W nowej usłudze Twoje 357 patroni radia (trzeba mieć aktywną subskrypcję w serwisie Patronite na dowolną kwotę) zyskali dostęp do prawie 700 audycji wyemitowanych na antenie Radia 357 od momentu jego startu w styczniu. To ponad tysiąc godzin audio. Biblioteka jest uzupełniana codziennie o ok. 20 nowych audycji, zaraz po ich emisji.

Będą tam także podcasty specjalne, tworzone wyłącznie z myślą o użytkownikach platformy - na początek rozmowy Michała Olszańskiego "Jacy jesteśmy" oraz cykl słuchowisk "Jak oni to robią" Justyny Godz, opowiadający o kulisach pracy zespołu radia.

Podcastów można słuchać poprzez stronę internetową Radio357.pl oraz aplikację Radio 357. Są podzielone na 16 kategorii tematycznych. Można je filtrować po tytule audycji lub nazwisku autora.

Za platformę podcastową Radia 357 odpowiada Ewa Mieczławska.

(KOZ, 12.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.