Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 09, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmarła Midwin Charles, komentatorka CNN i MSNBC

Midwin Charles była uważana za wybitną osobowość telewizyjną (screen YouTube/Midwin Charles)

W wieku 47 lat zmarła Midwin Charles, współpracowniczka i komentatorka prawna CNN, MSNBC i innych amerykańskich sieci kablowych. Uznawana była za wybitną osobowość telewizyjną. Przyczyny śmierci nie podano.

Midwin Charles regularnie komentowała sprawy związane z prawem, popkulturą i polityką dla CNN, MSNBC, Bloomberg TV, HLN i TV One. Gościnnie prowadziła program radiowy „Express Yourself” dla stacji w Nowym Jorku. Dla CNN pracowała przy programie prawnym "In Session". Komentowała też nadawane na żywo procesy w truTV.

Oprócz działalności telewizyjnej prowadziła firmę prawniczą Midwin Charles & Associates LLC. Współpracowała z "Essence Magazine" i serwisem The Huffington Post. Była także członkinią Dean’s Diversity Council w Washington College of Law na American University i zasiadała w zarządzie Women in Entertainment Empowerment Network (WEEN). 

Wiadomość o śmierci Charles została zamieszczona przez rodzinę na jej koncie twitterowym.  

(MAC, 09.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.