Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 09, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Festiwal Pięć Smaków tworzy platformę VoD z kinem azjatyckim

Platforma Pięć Smaków w Domu prowadzona jest przez Fundację Sztuki Arteria (screen Piecsmakow.pl/wdomu)

Pięć Smaków w Domu to nowa platforma VoD z kinem azjatyckim, którą stworzył Festiwal Pięć Smaków. Działa w rytmie cyklicznych przeglądów i ma bibliotekę ze stałym repertuarem.

Przeglądy na platformie Pięć Smaków w Domu będą zmieniać się co kilka tygodni, a każdy z nich koncentrować się ma wokół jednego tematu, kraju bądź twórcy. Pierwszym przeglądem są "Koreanki", zestaw filmów opowiadających o bohaterkach nowego koreańskiego kina.

Filmy w ramach cyklu są dostępne na stronie Piecsmakow.pl/wdomu od czwartku 8 kwietnia do środy 19 maja. Wszystkie tytuły są prezentowane z polskimi i angielskimi napisami, a ich dostępność ograniczona jest do terytorium Polski. 

W stałym repertuarze platformy, dostępnym pod tym samym adresem internetowym, znalazły się filmy z Tajlandii, Indonezji i Bhutanu. Wśród nich buddyjski kryminał "Miód dla dakini", kobiecy western "Marlina: zbrodnia w czterech aktach" i psychoanalityczne kino surferskie "Dziecko apokalipsy".

Dostęp do pojedynczego filmu w ramach przeglądu "Koreanki" kosztuje 22 zł, a 
karnet na wszystkie filmy z przeglądu - 85 zł. Z kolei dostęp do wybranego filmu ze stałego repertuaru wynosi 15 zł, a karnet na przegląd "Koreanki" i stały repertuar ważny do końca trwania przeglądu kosztuje 120 zł. Po wykupieniu na obejrzenie filmu przewidziane jest 48 godzin od naciśnięcia przycisku "Oglądaj". 

Platforma Pięć Smaków w Domu prowadzona jest przez Fundację Sztuki Arteria, organizatora Azjatyckiego Festiwalu Filmowego Pięć Smaków.

(BAE, 09.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.