Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Sierocki dalej prowadzi "Szansę na sukces" w TVP 2

Marek Sierocki poprowadzi odcinki m.in. z udziałem Boys i Janem Pietrzakiem (screen Vod.tvp.pl)

Telewizja Polska nagrała kolejne odcinki programu "Szansa na sukces" z Markiem Sierockim w roli prowadzącego - ustalił "Press".

Marek Sierocki po raz pierwszy poprowadził świąteczne wydanie programu nagrane 22 marca. Zastąpił wtedy Artura Orzecha, który - według TVP - miał być tego dnia "niedysponowany". Orzech pojawi się jeszcze jako prowadzący program poświęcony zespołowi 2 plus 1, który został zarejestrowany wcześniej.

Z informacji "Press" wynika, że Marek Sierocki jest gospodarzem czterech kolejnych, nagranych już odcinków "Szansy na sukces". 11 kwietnia widzowie TVP 2 zobaczą program z udziałem Trubadurów, 25 kwietnia - z Sound'n'grace, 2 maja - z Boys, a 3 maja - z Janem Pietrzakiem. 

Ustaliliśmy, że w kwietniu mają być jeszcze nagrane dwa odcinki "Szansy na sukces", z planowaną emisją 9 maja i 16 maja. 23 maja Dwójka pokaże finał programu. Prawdopodobnie ich gospodarzem również będzie Marek Sierocki.

Laureaci odcinków wezmą udział w finale, podczas którego jury i widzowie Dwójki w głosowaniu SMS-owym wybiorą zwycięzcę. Nagrodą główną będzie udział w koncercie Debiuty podczas 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

"Szansę na sukces" można oglądać w TVP 2 w niedziele o 15.15.

(BAE, KOZ, 08.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.