Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Dec i Tomasz Jakubiak w radzie nadzorczej Polska Press

Marcin Dec, zanim został prezesem Sigmy Bis, był CEO IPG Mediabrands Poland (fot. materiały prasowe)

Do rady nadzorczej Polska Press weszli prezes Sigma Bis, wiceprezes PGE Ventures oraz dwie osoby pracujące w PKN Orlen.

Jak informowaliśmy tydzień temu, w Polska Press działa już nowa czteroosobowa rada nadzorcza. Wtedy biuro prasowe Orlenu nie odpowiedziało jednak na naszą prośbę o podanie personaliów. W środę "Gazeta Wyborcza" ujawniła, że w skład nowej rady -  jako jej przewodniczący - wszedł Tomasz Jakubiak, wiceprezes PGE Ventures, funduszu działającego w ramach grupy kapitałowej PGE.

Ponadto w radzie nadzorczej zasiedli: Marcin Dec, prezes Sigmy Bis, agencji mediowej należącej do PKN Orlen i PZU, Marcin Jankowski, dyrektor biura kontrolingu sprzedaży PKN Orlen, i Magdalena Skowyrska, specjalistka w biurze grupy kapitałowej PKN Orlen.

W grudniu ub.r. PKN Orlen poinformował, że kupił wydawnictwo Polska Press, które wydaje prawie wszystkie regionalne dzienniki w Polsce. Zgodę na transakcję wydał Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Od 1 kwietnia br. zarząd Polska Press pracuje w trzyosobowym składzie: Dariusz Świąder (wiceprezes), Magdalena Chudzikiewicz i Dorota Kania (jako członkinie zarządu)

(IKO, 08.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.