Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

IPG Mediabrands i TikTok będą łączyć marki z tiktokerami

TikTok to platforma społecznościowa do nagrywania kilkusekundowych filmików (fot. Pixabay.com)

IPG Mediabrands nawiązała współpracę z właścicielem aplikacji społecznościowej TikTok (ByteDance). Firmy inaugurują program pozwalający na wymianę know-how pomiędzy tiktokerami a klientami IPG Mediabrands.

Na potrzeby programu powstanie tak zwany Creator Collective, czyli grupa wyselekcjonowanych tiktokerów, która będzie dzieliła się swoją wiedzą z markami będącymi klientami IPG Mediabrands. Współpraca ze społecznością internetowych twórców ma pomóc markom w budowaniu obecności na TikToku. Wymiana wiedzy odbędzie się podczas odbywających się co kwartał sesji "Creator Camps" – tiktokerzy będą udzielać klientom IPG Mediabrands strategicznych porad i opiniować ich nadchodzące kampanie. "Creator Camps" ma być pierwszym z serii niestandardowych programów przygotowanych dla klientów IPG Mediabrands.

W ramach współpracy TikTok i IPG Mediabrands zobowiązały się też do opracowania kreatywnych strategii, które „przyniosą korzyści organizacjom non profit i podniosą rangę niedoreprezentowanych społeczności na platformie”.

(IKO, 07.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.