Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Maciaszek dyrektorką sektora lifestyle w Interii

Agnieszka Maciaszek (z lewej) zastąpiła na stanowisku kierowniczym Agnieszkę Łopatowską (fot. materiały prasowe)

Stanowisko dyrektorki zarządzającej sektora lifestyle Interia.pl objęła Agnieszka Maciaszek. Do tej pory tę funkcję pełniła Agnieszka Łopatowska, która będzie pisać dla portalu teksty z Francji.

Maciaszek pracuje w branży digital od ponad 15 lat, odpowiadała za realizację projektów, działań marketingowych i produktowych dla takich obszarów, jak: wideo, mobile, e-commerce, content marketing w największych polskich portalach. Od prawie 10 lat związana z Interią, gdzie do tej pory zarządzała wewnętrzną agencją content marketingu Content Studio.

Agnieszka Łopatowska, która przez 13 lat była dyrektorką sektora lifestyle, nadal będzie związana z Interią. Od kilku miesięcy mieszka we Francji, skąd będzie pisać dla portalu autorskie relacje.

Według badania Mediapanel w marcu 2021 roku strony i aplikacje Grupy Polsat-Interia w kategorii tematycznej Styl życia zanotowały 9 mln użytkowników (RU), którzy wygenerowali 205 mln odsłon.

(PTD, 07.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.