Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Edipresse Polska przestaje wydawać "Urodę Życia"

W 2021 roku ukazały się dotąd dwa wydania magazynu

Edipresse Polska przestaje wydawać magazyn luksusowy "Uroda Życia". 15 kwietnia ukaże się ostatni numer (3/2021).

Do końca ubiegłego roku "Uroda Życia" była miesięcznikiem. W styczniu 2021 roku zmieniła cykl wydawniczy, stając się dwumiesięcznikiem. W tym samym czasie Edipresse Polska zamknęło dwutygodnik z segmentu people "Flesz. Gwiazdy & Styl", zapewniając jednak, że "Uroda Życia" dalej będzie się ukazywać.

1 kwietnia spółka poinformowała, że decyzja o zawieszeniu wydawania "Urody Życia" wynika z "przyjętej strategii, której głównym założeniem jest koncentracja zasobów i środków na rozwoju projektów internetowych, w tym roku szczególnie ukierunkowanych na obszar e-commerce". Jednocześnie poinformowano, że pracownicy magazynu otrzymali propozycję pracy w innych zespołach i działach wydawcy.

Edipresse jest wydawcą dwutygodników "Viva!", "Party. Życie Gwiazd" i cyklicznych wydań "Mamo To Ja". Do wydawcy należą także serwisy: Wizaz.pl, Polki.pl, Mamotoja.pl, Party.pl, Viva.pl, Gotujmy.pl oraz serwisy typu marketplace, w tym Niania.pl, PomoceDomowe.pl, OpiekaSeniora.pl, OpiekaZwierzat.pl.

(IKO, 02.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.