Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 31, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

LifeTube rusza z programem „Social Stars”

Pozostała szóstka influencerów zostanie ogłoszona w czerwcu (fot. Christian Wiediger/ Unsplash)

Sieć partnerska LifeTube (LTTM) inauguruje program „Social Stars”, w ramach którego uruchomi docelowo 12 kanałów na YouTubie, prowadzonych przez influencerów znanych już z innych platform.

LifeTube uruchomił jak dotąd sześć kanałów na YouTubie, które prowadzone są przez influencerów: Janinę Bąk (autorkę bloga Janina Daily), Beatę Borucką (znana w sieci jako Mądra Babcia, autorka książek, bloga i telewizji internetowej dla seniorów), Piotra Kosteckiego (współautor bloga Mum and the City), Vip Team (tiktokerzy Monika Dubiel i Mikołaj Jabłoński pokazujący świat z perspektywy osób niewidomych), Oliwię Siwą (trenerka i promotorka zdrowego stylu życia), Patrycję Wieję (zwyciężczyni pierwszej edycji programu TVN „Projekt Lady”). Pozostała szóstka influencerów zostanie ogłoszona w czerwcu.

Sieć tłumaczy, że nowo utworzone kanały mają wypełnić „niezagospodarowane jeszcze na polskim YouTube nisze tematyczne”, takie jak życie osób niewidomych, tacierzyństwo, silver tsunami czy zdrowy styl życia. Filmy będą publikowane na kanałach co tydzień.

„Udało nam się nawiązać współpracę z fantastycznymi osobami, które już osiągnęły sukces w mediach społecznościowych, a jednocześnie chcą dalej się rozwijać. Chcemy pomóc w tworzeniu różnorodnych, ciekawych i jakościowych treści, które będą satysfakcjonujące zarówno dla twórców, jak i odbiorców” - informuje Przemysław Gajos, senior support manager w LTTM zajmujący się koordynacją projektu.

LifeTube zapewnia influencerom sprzęt do nagrań, oprogramowanie czy dostęp do bazy z muzyką. Z każdym twórcą sieć opracowała strategię, tematykę i format kanału. LifeTube zajmuje się także bieżącą optymalizacją i pozycjonowaniem treści oraz wsparciem technicznym, kreatywnym i monetyzacją. Ponadto uczestnicy „Social Stars” będą odbywać szkolenia z prowadzenia kanału na YouTubie.

(IKO, 31.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.