Dział: RADIO

Dodano: Marzec 29, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Okuniewska poprowadzi audycję w newonce.radio

Okuniewska mieszka na stałe na Islandii, więc audycja "Tu Czarkowski, Tam Okuniewska" będzie realizowana hybrydowo (fot. Amadeusz Pijański)

Joanna Okuniewska poprowadzi audycję wraz z szefem programowym newonce.radio Bartkiem Czarkowskim. Program "Tu Czarkowski, Tam Okuniewska" będzie pojawiał się w co drugą środę o 20. 

Z racji tego że Okuniewska mieszka na stałe na Islandii, program "Tu Czarkowski, Tam Okuniewska" będzie realizowany hybrydowo. Dzień po emisji na żywo użytkownicy będą mogli odsłuchać audycję w formie podcastu.

– W godzinnym programie będziemy rozmawiać o palących lub zupełnie niepalących problemach codzienności. To będzie rozmowa o wszystkim - od strachu przed wychodzeniem na imprezy po życie w konkubinacie – mówi Bartek Czarkowski, współgospodarz audycji.

Premiera całej ramówki, w tym przedstawienie kilku nowych nazwisk, które dołączają do newonce.radio, nastąpi oficjalnie w poniedziałek 29 marca.

Joanna Okuniewska to autorka dwóch popularnych podcastów: "Ja i moje przyjaciółki idiotki" oraz "Tu Okuniewska". Zajmują odpowiednio drugie i trzecie miejsce w zestawieniu najpopularniejszych podcastów na Spotify. 

(BAE, 29.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.