Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grupa Waksy dołącza do sieci partnerskiej LifeTube

Łącznie kanały Grupy Waksy mają 1,83 mln subskrypcji (fot. materiały prasowe)

Do sieci partnerskiej LifeTube (LTTM) dołączyła Grupa Waksy, która prowadzi na YouTube kanały Waksy, Waksy 2, Paulina Soboń i Aria Martelle. Sieć reprezentuje ich na wyłączność w kontaktach z reklamodawcami.

Łącznie kanały te mają 1,83 mln subskrypcji i ponad 10,2 mln wyświetleń miesięcznie. W ramach współpracy LifeTube zapewni kompleksową obsługę menedżerską, w tym koordynację i organizację współpracy z markami, optymalizację kanałów na YouTube, support techniczny, dostęp do baz muzyki i szkoleń, wsparcie w zakresie relacji z mediami. Po stronie LifeTube nowo pozyskanymi kanałami opiekuje się Michał Nobis, influencer marketing manager.

Twórcy kanałów z Grupy Waksy prowadzą także profile na Instagramie i TikToku. Produkcję koordynuje Arkadiusz Balcerzyk, współzałożyciel i reżyser kanału Waksy.

(IKO, 26.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.