Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Marzec 19, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nk.pl usunie wszystkie nieaktywne konta

Użytkownicy Nk.pl mają dwa miesiące na odzyskanie dostępu do konta, pobranie kopii danych bądź usunięcie konta (screen Nk.pl)

Serwis społecznościowy Nk.pl (Ringier Axel Springer Polska) usunie wszystkie nieaktywne konta, do których użytkownicy nie logowali się od ponad dwóch lat. Zrobi to 17 maja, wprowadzając nowy regulamin serwisu. 

 Z uwagi na konieczność utrzymywania w serwisie aktualnych danych naszych użytkowników, a także z uwagi na koszty utrzymania serwerów i przechowywania danych, automatycznie usuwamy konta, na których użytkownik nie logował się od dwóch lat – mówi Agnieszka Skrzypek-Makowska. Dodaje, że na razie nie ma decyzji dotyczących całkowitego wygaszenia serwisu.

Użytkownicy Nk.pl mają jeszcze dwa miesiące na odzyskanie dostępu do konta, pobranie kopii danych bądź usunięcie konta. Wszystkie nieaktywne przez ostatnie 24 miesiące konta zostaną ostatecznie usunięte 17 maja. 

Nk.pl (wcześniej Nasza Klasa) stworzyli w 2006 roku Maciej Popowicz i Arkadiusz Pernal. W 2015 roku serwis przejął RAS Polska. 

Według danych Mediapanel Nk.pl w lutym odwiedziło 1,17 mln użytkowników.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(BAE, 19.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.