Dział: RADIO

Dodano: Marzec 09, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"7. dzień tygodnia" wraca do Radia Zet. Andrzej Stankiewicz prowadzącym

Gospodarzem audycji będzie Andrzej Stankiewicz (fot. Piotr Molecki/East News)

Radio Zet po ponad trzech latach wraca do niedzielnej audycji z politykami. Program poprowadzi wicenaczelny Onetu Andrzej Stankiewicz i będzie on nadawany pod nazwą "7. dzień tygodnia w Radiu Zet".

Z naszych informacji wynika, że audycja nadawana będzie od najbliższego weekendu, co niedzielę o 9.02. Ma być równocześnie transmitowana na antenie Radia Zet, stronie internetowej Radiozet.pl i portalu Onet.pl.

W audycji bieżące wydarzenia komentować będą przedstawiciele partii politycznych zasiadających w parlamencie i Kancelarii Prezydenta.

Radio Zet nadawało "Siódmy dzień tygodnia" w latach 2001-2016, audycję prowadziła wówczas Monika Olejnik. Od września 2016 roku do końca 2017 roku rozgłośnia emitowała "Śniadanie w Radiu Zet", które było już na antenie w latach 1993-2000.

(KOZ, 09.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.