Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dominik Wardzichowski dołącza do grona prowadzących "Studia Biznes" Gazeta.pl

Nowy sezon "Studia Biznes" startuje na stronie głównej Gazeta.pl w środę (fot. materiały prasowe)

W nowej odsłonie "Studia Biznes" Gazeta.pl (Agora) pojawi się dodatkowy segment poświęcony biznesowi i marketingowi sportowemu. Jego prowadzącym będzie Dominik Wardzichowski, dziennikarz serwisu Sport.pl.

- Nowy segment sportowy idealnie wpisuje się w to, co już od trzech sezonów sprawdza się w "Studiu Biznes". Rok 2021 to rok przełożonych przez pandemię igrzysk olimpijskich, mistrzostw Europy w piłce nożnej, ale też wielu innych imprez sportowych z udziałem Polaków - mówi Dominik Wardzichowski, dziennikarz Sport.pl, który dołącza do grona prowadzących "Studia Biznes".

Dodatkowo, wiosenna odsłona "Studia Biznes" będzie realizowana z nowego studia Gazeta.pl. Program jest tworzony od czerwca 2019 roku. Jego prowadzącymi są Łukasz Kijek, redaktor naczelny serwisów informacyjnych Gazeta.pl, który prowadzi ekonomiczno-gospodarczą część programu, oraz Tomasz Korniejew, dyrektor Moto.pl, odpowiedzialny za analizy motoryzacyjne. 

Nowy sezon "Studia Biznes" startuje na stronie głównej Gazeta.pl w środę 3 marca o godzinie 12.00.

(BAE, 02.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.