Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 01, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dominika Olszyna nową naczelną Lifestyle Onet, Grzegorz Dobek szefem Plejady

Dominika Olszyna (po prawej) przejmie obowiązki Małgorzaty Ohme i Katarzyny Jankowskiej, a Grzegorz Dobek zastąpi Marcina Cejrowskiego (fot. materiały prasowe)

Dominika Olszyna obejmuje stanowisko redaktor naczelnej rozszerzonego Obszaru Lifestyle Onet. Jednocześnie Marcin Cejrowski i Małgorzata Ohme powołani są na nowe stanowiska Ambasadorów Ringier Axel Springer Polska, a Katarzyna Janowska na Head Producer RASP Culture. Z kolei Grzegorz Dobek zostaje nowym szefem Plejady.

Dominika Olszyna przejmie obowiązki od Małgorzaty Ohme i Katarzyny Janowskiej, które do tej pory kierowały redakcjami Onet Lifestyle i Onet Kultura. Małgorzata Ohme w nowej roli Ambasadorki RASP Lifestyle zajmie się rozwijaniem programu „Onet w Domu” i współtworzeniem nowych formatów lifestylowych w całej grupie.

Katarzyna Janowska jako Head Producer RASP Culture oprócz prowadzenia programu „Rezerwacja” i organizacji O!Lśnień Nagród Kulturalnych Onetu i Miasta Kraków zajmie się rozwijaniem w grupie strategii wydawniczej dla treści kulturalnych premium, w tym projektów audiowizualnych.

Od maja swoją rolę zmieni również redaktor naczelny Plejady Marcin Cejrowski, który jako Ambasador showbiznesu RASP pozostanie gospodarzem Wielkiej Gali Gwiazd Plejady i zajmie się rozwijaniem showbiznesowych projektów specjalnych w RASP.

Szefem Plejady zostanie Grzegorz Dobek, który po kilkumiesięcznej przerwie wraca do firmy. Z Plejadą był związany od 2017 do 2020 jako redaktor i reporter, a później wydawca serwisu.

Powołanie nowych stanowisk ambasadorskich ma zapewnić wzmocnienie kontentowych projektów premium oraz paid contentowych, na które RASP coraz mocniej stawia.

(BAE, 01.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.