Przychody i zysk netto Radia Eska SA  |  Allegro w przetargu wybiera agencję  |  Awans w strukturach Paramount Global  |  Telewizja Puls planuje poszerzenie oferty serialowej  |  Cennik reklamowy TVN na lipiec  |  ViDoc TV już bez koncesji  |  Warner Bros. Discovery liderem oglądalności  |  Pomorski operator kablowy Petrus  |  Radiowa Jedynka ma nowy serwis  |  Interia nieznacznie przed Google w jednej z kategorii  |  Reportaż Małgorzaty Lachendro z Radia Katowice zwycięzcą Audionomia Award  |  Centrum e-Zdrowia szuka  |  Mediocre wygrywa przetarg  |  Agencja Brand Kolektyw  |  SAR uruchamia projekt  |  Startuje kampania Okocim 3 × Zero  |  Ambasadorki Lotto  |  Serwis CNN w Stanach Zjednoczonych dostępny na platformie Prime Video  |  Amazon MGM Studios wycofuje się z dystrybucji filmu o Samie Altmanie, twórcy OpenAI  |  Meta ukarana za naruszenia przepisów przy zamieszczaniu reklam politycznych  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 41 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Przychody i zysk netto Radia Eska SA  |  Allegro w przetargu wybiera agencję  |  Awans w strukturach Paramount Global  |  Telewizja Puls planuje poszerzenie oferty serialowej  |  Cennik reklamowy TVN na lipiec  |  ViDoc TV już bez koncesji  |  Warner Bros. Discovery liderem oglądalności  |  Pomorski operator kablowy Petrus  |  Radiowa Jedynka ma nowy serwis  |  Interia nieznacznie przed Google w jednej z kategorii  |  Reportaż Małgorzaty Lachendro z Radia Katowice zwycięzcą Audionomia Award  |  Centrum e-Zdrowia szuka  |  Mediocre wygrywa przetarg  |  Agencja Brand Kolektyw  |  SAR uruchamia projekt  |  Startuje kampania Okocim 3 × Zero  |  Ambasadorki Lotto  |  Serwis CNN w Stanach Zjednoczonych dostępny na platformie Prime Video  |  Amazon MGM Studios wycofuje się z dystrybucji filmu o Samie Altmanie, twórcy OpenAI  |  Meta ukarana za naruszenia przepisów przy zamieszczaniu reklam politycznych  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 41 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Przychody i zysk netto Radia Eska SA  |  Allegro w przetargu wybiera agencję  |  Awans w strukturach Paramount Global  |  Telewizja Puls planuje poszerzenie oferty serialowej  |  Cennik reklamowy TVN na lipiec  |  ViDoc TV już bez koncesji  |  Warner Bros. Discovery liderem oglądalności  |  Pomorski operator kablowy Petrus  |  Radiowa Jedynka ma nowy serwis  |  Interia nieznacznie przed Google w jednej z kategorii  |  Reportaż Małgorzaty Lachendro z Radia Katowice zwycięzcą Audionomia Award  |  Centrum e-Zdrowia szuka  |  Mediocre wygrywa przetarg  |  Agencja Brand Kolektyw  |  SAR uruchamia projekt  |  Startuje kampania Okocim 3 × Zero  |  Ambasadorki Lotto  |  Serwis CNN w Stanach Zjednoczonych dostępny na platformie Prime Video  |  Amazon MGM Studios wycofuje się z dystrybucji filmu o Samie Altmanie, twórcy OpenAI  |  Meta ukarana za naruszenia przepisów przy zamieszczaniu reklam politycznych  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 41 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Dział: PRASA

Dodano: Luty 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rząd zapowiada regularne briefingi rzecznika

Pierwszy briefing rzecznika rządu w nowej formule odbył się wczoraj (fot. Piotr Molecki/East News)

Briefingi prasowe rzecznika rządu mają być nową formułą regularnych spotkań z mediami. Dziennikarze do pomysłu podchodzą sceptycznie.

Według zapowiedzi Centrum Informacyjnego Rządu briefingi mają odbywać się poza standardowymi konferencjami prasowymi. Pierwszy briefing rzecznika rządu Piotra Müllera odbył się wczoraj. 

Pomysł pozytywnie ocenia dziennikarz WP i gospodarz programu "Tłit" Michał Wróblewski. - Wierzę, że zostanie wprowadzony na stałe. Nie tylko dziennikarze, a więc opinia publiczna, na tym skorzystają, ale także sam rząd - mówi.

Reporterom chwalącym pomysł kancelarii premiera dziwi się Jacek Nizinkiewicz z "Rzeczpospolitej". - Takich spotkań z dziennikarzami powinno być znacznie więcej. Poza tym ministerstwa codziennie nie udzielają nam podstawowych informacji. Przybywa tekstów, które kończą się zdaniem, że dany resort nie odpowiedział na nasze pytania - mówi w rozmowie z "Press".

Również Patryk Michalski, reporter radia RMF FM, jest sceptyczny wobec zapowiedzi rządu. – To nie jest zły pomysł, nie ma ograniczeń dotyczących liczby zadawanych pytań, jak w przypadku innych konferencji. Jednak jakiś czas temu podobną formułę wprowadził Rafał Bochenek i to nie utrzymało się zbyt długo – komentuje Michalski. 

Według zapowiedzi briefingi mają odbywać się co najmniej dwa razy w tygodniu.

(BAE, PTD, 26.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.