Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN Media i Ringier Axel Springer Polska nawiązują współpracę reklamową

Pierwszymi obszarami współpracy obu firm będą video-in-stream oraz produkty content marketingu (fot. Piotr Molecki/East News)

Od kwietnia biuro reklamy TVN Media będzie odpowiadać za sprzedaż produktów video in-stream dla Ringier Axel Springer Polska. W kwietniu firmy wprowadzą również produkty z zakresu content marketingu.

Przedstawiciele TVN i Springera przekonują, że dzięki współpracy ich klienci "zyskają możliwość korzystania z kompleksowych, szeroko zasięgowych i dopasowanych kontekstowo produktów wykorzystując do tego najlepsze rozwiązania obu firm".

Produktami z zakresu content marketingu mają być m.in. native video effect oraz power TV&Digital, ale firmy nie ujawniają na razie szczegółów na ten temat.

(KOZ, 26.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.