Dział: INTERNET

Dodano: Luty 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Wątor dołącza do Spider's Weba

Jakub Wątor wcześniej pracował w Wirtualnej Polsce, z którą zakończył współpracę na początku stycznia (fot. archiwum prywatne)

Od marca Jakub Wątor, wcześniej redaktor naczelny obszaru technologii w Wirtualnej Polsce, dołącza do redakcji Spider's Web. Będzie członkiem zespołu wydawców serwisu, będzie też publikował w Magazynie Spider’s Web+. 

W Spider’s Web Wątor będzie wydawał dział tech i nauka, zastępując Matyldę Grodecką, która zasili grupę wydawców Rozrywka.Blog - serwisu Grupy Spider’s Web zajmującego się rozrywką i kulturą cyfrową.

Wątor dołączy także do zespołu Magazynu Spider’s Web+ prowadzonego przez Sylwię Czubkowską. Będzie tam publikował pogłębione teksty dotyczące rynku technologicznego.

Od września 2018 do stycznia 2021 roku Jakub Wątor był redaktorem naczelnym obszaru Technologie w Wirtualnej Polsce. Podlegały mu redakcje serwisów: Dobre Programy, Tech WP, Gry WP, Poligamia, Komórkomania, Gadżetomania i Fotoblogia. Wcześniej przez dziewięć lat był dziennikarzem "Gazety Wyborczej", w której m.in. zakładał dział technologiczny.

(BAE, 26.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.