Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 25, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reality show o kotach i program kabaretowy wśród wiosennych nowości TVP

Tomasz Kammel zastąpi Marzenę Rogalską w roli prowadzącego "To był rok!" w TVP 1 (fot. Piotr Molecki/East News)

"Sekretne życie kotów" i "Kabaret. Super Show Dwójki" znajdą się wśród nowych propozycji Telewizji Polskiej na wiosnę. W ramówce zabraknie nowych odcinków telenoweli "Uzdrowisko" i programu rozrywkowego "Anything goes. Ale jazda!", nowości wprowadzonych jesienią.

Reality show "Sekretne życie kotów" powstaje na podstawie formatu BBC "Cats uncovered". Jego bohaterami są koty oraz ich właściciele. Program poprowadzą lekarze weterynarii Jagna Kudła i Łukasz Gliszczyński - będą przybliżać widzom życie kotów. Program emitowany będzie w TVP 1 w niedziele o 16, od 28 marca. "Sekretne życie kotów" liczy osiem odcinków. 

Z kolei w TVP 2 pojawi się program kabaretowy "Kabaret. Super show Dwójki", który oglądać będzie można w soboty o 22.15, od 27 lutego. Program poprowadzą Bartosz Gajda i Robert Motyka.

TVP wiosną pokaże nowe edycje programów rozrywkowych: "Dance Dance Dance", "The Voice Kids" i "To był rok!".

Gospodyniami trzeciej edycji "Dance Dance Dance" będą Małgorzata Tomaszewska i Aleksandra Sikora. Poprzednią prowadzili Tamara Gonzales Perea i Tomasz Kammel. Program oglądać będzie można w TVP 2 w piątki o 20.45, od 5 marca.

"The Voice Kids" poprowadzą Ida Nowakowska i Tomasz Kammel. W jury pozostaną Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Program emitowany będzie w TVP 2 w soboty o 20.05, od 27 lutego.

Tomasz Kammel pojawi się również w roli gospodarza programu "To był rok!". W tej roli zastąpi Marzenę Rogalską, która odeszła z TVP. Kapitanami drużyn w trzeciej edycji będą Izabela Krzan i Tomasz Wolny. W poprzedniej byli to Katarzyna Zielińska i Maciej Kurzajewski. "To był rok!" nadawany ma być w TVP 1 w niedziele o 21.15, od 14 marca. 

Z naszych informacji wynika, że TVP 2 w wiosennej ramówce nie umieści codziennej telenoweli "Uzdrowisko" i programu rozrywkowego "Anything goes. Ale jazda!", prowadzonego przez Elżbietę Romanowską. Obie pozycje zadebiutowały jesienią. "Anything goes" ma wrócić na antenę później. Wiosną pojawią się za to nowe odcinki innej jesiennej nowości TVP 1 - serialu paradokumentalnego "Kasta".

Ponadto TVP 1 wiosną pokaże trzeci sezon serialu wojennego "Stulecie Winnych" (w niedziele o 20.15, od 7 marca). TVP 1 będzie również kontynuować seriale: "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex", "Klan", "Leśniczówka", a TVP 2: "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe" i "Na sygnale".

(KOZ, 25.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.