Dział: PRASA

Dodano: Luty 22, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Żaneta Gotowalska odchodzi z "Gazety Wyborczej"

Gotowalska w "Gazecie Wyborczej" była dziennikarką, wydawczynią i menedżerką ds. promocji (fot. Mateusz Skwarczek)

Dziennikarka Żaneta Gotowalska po prawie czterech latach rozstaje się z "Gazetą Wyborczą" (Agora). Jak podkreśla, była to jej decyzja.

O odejściu Gotowalska napisała na Twitterze. "Po niespełna 4 latach zdecydowałam się rozstać z @gazeta_wyborcza. To była ciekawa przygoda, dziękuję dobrym duszom za towarzyszenie mi w niej przez ten czas. Na ogłoszenia, co dalej, przyjdzie moment. Z mediów nie rezygnuję!" - zaznaczyła.

Gotowalska w "GW" pracowała od sierpnia 2017 roku. Była tam dziennikarką, a przez pewien czas także wydawczynią i menedżerką ds. promocji.

Wraz z Piotrem Głuchowskim napisała głośny tekst o synu Jacka Kurskiego, który miał molestować seksualnie nieletnią znajomą rodziny. W przeszłości związana z Ringier Axel Springer Polska, była m.in. redaktorką w Onecie oraz szefową sekcji newsowej i wydawczynią w Noizz.pl.

(JSX, 22.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.