Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 19, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Igor Sokołowski odchodzi z TVN 24

Igor Sokołowski w środę po raz ostatni pojawił się na antenie TVN 24 (fot. Krzysztof Dubiel/TVN)

Z TVN 24 odchodzi prowadzący programy informacyjne Igor Sokołowski - dowiedział się "Press".

- Złożyłem wypowiedzenie - potwierdza Igor Sokołowski. - Nie chcę mówić o powodach - dodaje. W środę po raz ostatni pojawił się na antenie TVN 24.

Prowadzenie programów łączył z pracą na kolei - Sokołowski pracuje w spółce PKP Polskie Linie Kolejowe (zajmuje się bezpieczeństwem ruchu kolejowego).

Igor Sokołowski prowadził m.in. "Dzień po dniu" i "Dzień na żywo", a także "Koronawirus Konkret24". Do TVN 24 wrócił w styczniu 2018 roku po trzyletniej przerwie. W stacji pracował już od połowy 2011 do marca 2015 roku jako gospodarz pasm "Dzień na żywo" oraz "Wstajesz i wiesz". Później, od kwietnia 2015 do marca 2016 roku, prowadził serwisy informacyjne w TVP Info. Następnie przeszedł do Telewizji WP, gdzie był gospodarzem programu informacyjnego "#dzieje się" - rozstał się z nią wiosną 2017 roku.

W przeszłości był również dziennikarzem m.in. w TVN Warszawa i radiu Tok FM.

Galeria: Koniec marki Ruch

fot. Zbyszko Siemaszko/ Narodowe Archiwum Cyfrowe
fot. Narodowe Archiwum Cyfrowe
fot. Narodowe Archiwum Cyfrowe

(KOZ, 19.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.