Dział: INTERNET

Dodano: Luty 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Weekend.gazeta.pl zmienia layout i wprowadza nowe cykle redakcyjne

Na stronie głównej serwisu dodany został pasek nawigacyjny (screen Weekend.gazeta.pl)

Magazyn weekendowy Weekend.gazeta.pl zmienił stronę główną i odświeżył layout stron z artykułami. W serwisie wprowadzono nowe cykle redakcyjne.

Nowością w magazynie weekendowym Gazety.pl są teksty z cyklu "Odpocznij", w którym opisywane będą miejsca (w Polsce i za granicą) proponowane na wypoczynek.  "Zagrajmy w zielone" to cykl tekstów o ekologii, a "Historia w rzeczy samej" zawiera teksty historyczne. W najbliższym wydaniu redakcja rozpocznie też cykl rozmów o miłości.

"Magazyn nadal będzie tworzył kilkuosobowy, stały zespół redakcyjny oraz kilkunastu autorów zewnętrznych" – informuje Anna Budyńska, redaktor naczelna Weekend.gazeta.pl.

Na zmienionej stronie głównej serwisu wprowadzono pasek nawigacyjny ze skrótami do działów i cykli redakcyjnych. Elastyczna siatka reklamowa dopasowana jest do nowego layoutu serwisu, automatycznie można w nim wyłączyć programatyczne sloty reklamowe, jeżeli pojawia się partner reklamowy weekendu lub cyklu. 

Weekend.gazeta.pl istnieje od siedmiu lat. Nowe materiały pojawiają się w nim w piątki od godz. 17.

Według Mediapanelu w styczniu 2021 roku stronę internetową Gazeta.pl odwiedziło 12,31 mln użytkowników.

(BAE, 08.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.