Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Carrefour Polska tworzy dział komunikacji

Nowy dział funkcjonuje w Carrefour Polska od wczoraj

W Carrefour Polska rozpoczął funkcjonowanie dział komunikacji, na którego czele stanęła Izabella Rokicka, obejmując nową funkcję dyrektorki komunikacji.

Do nowego działu komunikacji został włączony dotychczasowy dział komunikacji zewnętrznej i PR, zaś jego dotychczasowa dyrektorka i rzeczniczka prasowa Maria Cieślikowska rozstała się z firmą.

Celem zmian ma być lepsze wsparcie realizacji celów biznesowych poprzez wzmocnienie spójności oraz wykorzystanie synergii komunikacji zewnętrznej, korporacyjnej i wewnętrznej. „Chcemy połączyć dotychczasowe kompetencje działu relacji zewnętrznych i PR oraz zespołów odpowiedzialnych za komunikację wewnętrzną i wizerunek pracodawcy" – wyjaśnił Tareck Ouaibi, dyrektor generalny Carrefour Polska.

Rokicka pracowała wcześniej m.in. w firmach Cemex, Skanska, White & Case i Kamis. 

(AMS, 02.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.