Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 20, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tok FM z pierwszym radiowym serialem dokumentalnym

Autorem serialu jest reporter Tok FM Michał Janczura (fot. materiały prasowe)

We wtorek premierę miała "Piecza", pierwszy radiowy serial dokumentalny radia Tok FM i Grupy Radiowej Agory.

Reporter radia Tok FM Michał Janczura opowiada o pieczy zastępczej - systemie, do którego co roku trafiają setki dzieci. Przez pryzmat historii konkretnych dzieci i konkretnych rodzin autor wyjaśnia, jak skonstruowany jest system pieczy zastępczej, do którego trafiają dzieci opuszczające rodziny biologiczne. Każdy z czterech odcinków serialu poświęcony jest innej części tego systemu - zmieniać się w nich będą bohaterowie, czyli odwiedzane przez Michała Janczurę rodziny i przepytywani z procedur urzędnicy.

Od wtorku, przez cztery kolejne tygodnie, na stronie Tokfm.pl, w aplikacji Tok FM i na antenie Tok FM pojawiać się mają kolejne odcinki „Pieczy”.

Autora i prowadzącego "Pieczę" Michała Janczurę w researchu wspomagał Michał Tomasik. Za produkcję odpowiada Magdalena Birecka, a za udźwiękowienie serialu - Jarek Gawlik. Grafiki i identyfikację wizualną serialu przygotował Andrzej Piłatowicz.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 20.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.