Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pablo Dominguez Agregan wraca do 180heartbeats + Jung v Matt

Pablo Dominguez w 180heartbeats + Jung v Matt zaczynał karierę w reklamie (fot. materiały prasowe)

Pablo Dominguez Agregan wraca do agencji 180heartbeats + Jung v Matt jako associate creative director.

W 180heartbeats jako associate creative director będzie pracował dla marek: Burger King, Ben & Jerry’s, Pyszne.pl, Nike. Zarządza nowym teamem kreatywnym, który równolegle dołączył do agencji. Tworzą go: Antonia Ruszkowska, junior art director i Aleksander Madej, junior copywriter.

Ruszkowska pierwsze kroki w reklamie stawiała w BeCore Experiential Marketing w Los Angeles. Madej przez 1,5 roku zdobywał doświadczenie w agencji digitalowej Riff w Amsterdamie, wcześniej pracował w marketingu Philip Morris International w Lozannie i Warszawie.

Pochodzący z hiszpańskiej Galicji Pablo Dominguez w 180heartbeats + Jung v Matt zaczynał pracę w reklamie. Przyjechał do Polski wiosną 2015 roku na staż w ramach Talent Programu. W ciągu trzech lat spędzonych w 180heartbeats przeszedł drogę od stażysty do art directora. Pracował dla Obi, Allegro, Ben & Jerry's, Dakea, San Miguel, Canal+. Największy sukces odniósł, wymyślając “Niezniszczalną tęczę” dla Ben & Jerry’s w 2018 roku. Kampanię nagrodzono dwoma srebrnymi i trzema brązowymi Lwami, a także D&AD Awards, The One Show, Andy, Clio, Eurobest, Epica i wieloma innymi wyróżnieniami. W lipcu 2018 roku przeszedł do DDB Warszawa, gdzie jako senior art director pracował m.in. dla marek McDonald's, Volkswagen i Huawei.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 15.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.