Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 14, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kopacz i Wyżga poprowadzą nowy program informacyjny Telewizji WP

Prowadzącymi "WP News" są Agnieszka Kopacz i Patrycjusz Wyżga (fot. materiały prasowe)

W Telewizji WP debiutuje program informacyjny „WP News”. Będzie emitowany dwa razy dziennie o 11.50 i 16.50 od poniedziałku do piątku.

Prowadzącymi „WP News” są Agnieszka Kopacz i Patrycjusz Wyżga. Emisja programu będzie odbywać się równolegle w Telewizji WP i na stronie głównej WP. Każde wydanie potrwa ok. 8 minut i będzie oparte na krótkich newsach, relacjach live, a także na materiałach tworzonych codziennie przez dziennikarzy Wirtualnej Polski.

Dział wideo Wirtualnej Polski we własnym zakresie przygotował scenografię i oprawę „WP News”. 

Z końcem tygodnia Telewizja WP kończy nadawanie programu informacyjnego "WP Raport", który był na antenie od 2019 roku, a jego prowadzącymi byli Marek Kacprzak i Jakub Jankowski. W 2017 roku zrezygnowano z nadawania programu informacyjnego "#dziejesie", a ze stacją musiało się rozstać ok. 35 osób, w tym m.in. Maciej Orłoś, Igor Sokołowski i Marcin Antosiewicz.

(BAE, 14.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.