Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 08, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Newsy wracają do Telewizji WP, ale w skromniejszym wydaniu

Jednym z prowadzących "WP raport" będzie Marek Kacprzak (fot. Wirtualna Polska)

Do ramówki Telewizji WP wraca codzienny serwis informacyjny. Od 15 stycznia stacja nadawać będzie nowy program "WP raport".

Codzienny program o godz. 6 rano prowadzić będą: Marek Kacprzak i Jakub Jankowski. Każde wydanie ma trwać 12-15 minut. – Będziemy korzystać z filmów i zdjęć od widzów i internautów przesyłanych za pośrednictwem serwisu Dziejesiewp.pl, materiałów Wirtualnej Polski i zdjęć agencyjnych, między innymi Reutersa – zapowiada Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca Telewizji WP. – Programu informacyjnego wymaga od nas koncesja. Informacje muszą zajmować jeden procent ramówki – wyjaśnia. W sumie zespół "WP raportu" tworzyć będzie około pięciu osób.

Telewizja WP zrezygnowała z nadawania programu informacyjnego "#dziejesię" z końcem września 2017 roku. Serwis miał dwa wydania (o 16.50 i 18.50). W zespole "#dziejesię" byli m.in. Maciej Orłoś, Igor Sokołowski, Magdalena Siemiątkowska i Marcin Antosiewicz. Ze stacją rozstało się wówczas ok. 35 osób.

Galeria: 11 najciekawszych polskich seriali 2018 roku

(KOZ, 08.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.