Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 05, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Świat Kobiety" z nowymi rubrykami i odświeżonym layoutem

Lutowy numer pojawił się na rynku w promocyjnej cenie 1,99 zł (wersja z książką kulinarną kosztuje 5,99 zł), jego nakład to 228 tys. egz.

Miesięcznik "Świat Kobiety" (Wydawnictwo Bauer) od ukazującego się dziś lutowego wydania ma odświeżony layout oraz nowe działy i rubryki.

W piśmie pojawił się felieton "Od serca", w którym co miesiąc inna autorka (ekspertka, pisarka, dziennikarka, blogerka) porusza "inspirujący i dodający otuchy" temat. Do lutowego wydania felieton napisała pisarka Małgorzata Kalicińska.

W nowym dziale Smacznie i zdrowo! Katarzyna Bosacka pisze o zdrowym odżywianiu. W dziale Moda pojawiły się rubryki "Jak to nosić" dla pań plus size oraz "Modowe dylematy", w których stylista doradza w zakresie doboru odzieży.

"Dobry wybór" to nowa rubryka konsumencka działu Uroda, oceniane będą w niej kosmetyki. W dziale Zdrowie pojawiły się "O tym się mówi", w którym poruszane są aktualne tematy (w najnowszym wydaniu są to powikłania po COVID-19), i "Domowa klinika", gdzie lekarze i specjaliści odpowiadają na listy dotyczące sytuacji utrudnionego dostępu do opieki medycznej. W dziale Kuchnia pojawiła się rubryka "Gotuj raz na 4 dni", a w dziale Psychologia - "Liczy się rodzina".

Pismo ma, jak zapewnia wydawnictwo, bardziej przejrzysty layout i "nowocześniejszy sposób prezentowania treści". Zmiany wspiera kampania reklamowa w radiu RMF FM, mediach społecznościowych i magazynach wydawnictwa.

Lutowy numer pojawił się dzisiaj na rynku w promocyjnej cenie 1,99 zł (wersja z książką kulinarną kosztuje 5,99 zł), jego nakład to 228 tys. egz.

Jak wynika z danych ZKDP, we wrześniu 2020 roku sprzedaż ogółem "Świata Kobiety" wyniosła 143 404 egz. (spadek o 24,13 proc. względem września 2019 roku).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 05.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.