Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 05, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bukmacherzy zapłacą, jeżeli Kuba Wojewódzki odejdzie w 2021 roku z TVN

Kuba Wojewódzki jest związany z TVN od 2006 roku (fot. Wojciech Kurczewski/TVN)

Zakłady bukmacherskie Fortuna przewidują nie tylko co może wydarzyć się w 2021 roku w sporcie i polityce, ale także w mediach. Zdaniem analityków tej firmy udział Adama Małysza w "Tańcu z gwiazdami" Polsatu jest mniej prawdopodobny niż odejście Kuby Wojewódzkiego z TVN.

Fortuna proponuje swoim klientom zakład m.in. o to, że Neflix nakręci w tym roku drugi sezon serialu "Gambit królowej". Jeżeli faktycznie to nastąpi, to za postawione 100 zł wypłaci klientom 350 zł minus podatek (kurs 3,5). Znacznie mniej prawdopodobne jest zdaniem analityków Fortuny odejście Kuby Wojewódzkiego z TVN do innej stacji (kurs 15, czyli za 100 zł można wygrać aż 1500 zł brutto).

W Fortunie można też obstawić, kto z gwiazd sportu wystąpi w popularnych programach Polsatu. Na udział Adama Małysza w "Tańcu z gwiazdami" kurs wynosi 25. Mniej bukmacher zapłaci, jeżeli w programie "Ninja Warrior" będzie zmagać się z przeszkodami Anna Lewandowska - kurs 20.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(GK, 05.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.