Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 21, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Komediowy serial "Mamy to" kolejną produkcją oryginalną Playera

Serial przedstawia w krzywym zwierciadle codzienne życie rodziców (fot. materiały prasowe)

Rozpoczęły się zdjęcia do serialu komediowego "Mamy to", kolejnej oryginalnej produkcji Playera. Premiera planowana jest w serwisie wiosną.

Dziesięcioodcinkowy serial przedstawia w krzywym zwierciadle codzienne życie rodziców. Bohaterami są dwie pary: Ada (Katarzyna Kołeczek) i Szymon (Szymon Myszłakowski) oraz Ewa (Laura Breszka) i Szymon (Szymon Roszak).

"Produkcję wyróżnia błyskotliwy humor, tempo i nowoczesna forma" - poinformował w komunikacie Bartłomiej Główczyński, dyrektor programowy Playera.

Producentem wykonawczym "Mamy to" jest Dorota Kośmicka-Gacke - Jake Vision DGA-Studio i Jan Kępiński. Serial reżyseruje Piotr Kumik, za kamerą stoi Paweł Dyllus. Redaktorem prac literackich jest Mateusz Płocha, a za scenariusz odpowiadają Łukasz Sychowicz (scenarzysta prowadzący), Jakub Muflon Rużyłło i Paweł Nowak. Autorkami pomysłu są aktorki Katarzyna Kołeczek i Laura Breszka.

Premiera serialu w Playerze zaplanowana jest na wiosnę 2021 roku. Wiosną w serwisie pojawi się również m.in. drugi sezon "Szadzi".

(KOZ, 21.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.