Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wicedyrektor Trójki traci stanowisko

Dyrektor Trójki ma jeszcze dwóch zastępców (fot. Piotr Molecki/East News)

Piotr Kordaszewski nie będzie już zastępcą dyrektora i redaktora naczelnego Programu III Polskiego Radia - dowiedział się "Press".

Tę informację uzyskaliśmy z dwóch niezależnych źródeł. Polskie Radio nie odniosło się we wtorek do naszych ustaleń, a Piotr Kordaszewski nie odbierał telefonów. 

Piotr Kordaszewski wicedyrektorem radiowej Trójki został 20 sierpnia, po tym, jak anteną zaczął kierować Michał Narkiewicz-Jodko. Kordaszewski wcześniej był sekretarzem redakcji muzycznej. Jest wydawcą audycji w rozgłośni.

Wicedyrektorami Trójki są także Marek Wiernik i Mirosław Rogalski, jednocześnie szef Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia.

Michał Narkiewicz-Jodko jest piątym dyrektorem anteny od 2016 roku, czyli od początku tzw. dobrej zmiany. Program III w okresie wrzesień-listopad miał 2,6 proc. udziału w czasie słuchania, co jest najgorszym wynikiem w historii badania Radio Track, realizowanego przez Kantar. Dotychczas Trójka najgorszy rezultat - 2,9 proc. - zanotowała w fali sierpień-październik.

(KOZ, 16.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.