Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Grudzień 15, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Kędryna z końcem roku rozstaje się z Pałacem Prezydenckim

Marcin Kędryna związany jest z Kancelarią Prezydenta RP od 2015 roku (fot. Jakub Kaminski/East News)

Marcin Kędryna, dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta RP, z końcem roku rozstaje się z Pałacem Prezydenckim.

O swoim odejściu poinformował wczoraj na Twitterze. Dodał, że decyzja w tej sprawie zapadła już w ubiegły wtorek. "Alea iacta est ("Kości zostały rzucone" - przyp. red.) Od Nowego Roku czytelnicy 3neg.pl powinni być nieco bardziej usatysfakcjonowani" - napisał Kędryna (jest autorem bloga "Codzienne trzy negatywy" - 3neg.pl).

- Z Pałacem Prezydenckim jestem związany do końca roku - przyznał Kędryna w rozmowie z "Press". - O swoich dalszych planach poinformuję pewnie w lutym, a może wcześniej.

Informacje o planach zakończenia współpracy z Kędryną pojawiły się już na początku listopada - wówczas został on wysłany na zaległy urlop, a Gazeta.pl podała, że rozstaje się z Pałacem Prezydenckim. Kędryna w rozmowie z "Press" zaprzeczał wtedy jednak tym pogłoskom. - Wtedy jeszcze nie był to czas mojego rozstania się z Pałacem Prezydenckim - mówi dziś.

Marcin Kędryna związany jest z Kancelarią Prezydenta RP od 2015 roku. Początkowo jako specjalista do spraw komunikacji, a od 2019 roku jako dyrektor biura prasowego. Pracował przy kampaniach prezydenckich Andrzeja Dudy w 2015 i 2020 roku. Wcześniej związany był z mediami: był redaktorem prowadzącym elektronicznego wydania magazynu "Malemen" i fotoedytorem w IDG Poland.

(AMS, 15.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.