Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Szwajgier i Ernest Zozuń w Radiu 357

Ernest Zozuń został dyscyplinarnie zwolniony z Polskiego Radia (fot. Piotr Molecki/East News)

Agnieszka Szwajgier i Ernest Zozuń, związani dotychczas z Polskim Radiem, dołączają do zespołu Radia 357. Stacja ujawniła także kolejne pozycje z ramówki.

Agnieszka Szwajgier w 2017 roku rozpoczęła pracę w Programie III Polskiego Radia. W 2019 roku dołączyła do zespołu Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. W br. w konkursie Grand Press był nominowany reportaż "Bilet powrotny, proszę" autorstwa jej i Adama Bogoryi-Zakrzewskiego.

Ernest Zozuń w listopadzie został zwolniony dyscyplinarnie z Polskiego Radia. W publicznym radiu pracował od 1988 roku, był m.in. korespondentem w Iraku i Moskwie. W Trójce przygotowywał m.in. audycję "Trzy strony świata". Kiedy dyrektorem Programu III został Kuba Strzyczkowski, to Zozuń kierował redakcją aktualności.

Radio 357 w mediach społecznościowych ujawniło kolejne pozycje weekendowej ramówki. W soboty między 17 a 20 program poprowadzi Piotr Stelmach, a następnie - do 23 - Marta Malinowska. W niedziele Patrycjusz Wyżga będzie gospodarzem audycji między 12 a 14, a Marcin Cichoński - od 16 do 18.

Od stycznia autorską audycję w rozgłośni będą mieć Mary Komasa i Antoni Komasa-Łazarkiewicz.

Radio 357 tworzą byli dziennikarze radiowej Trójki. Stacja ma rozpocząć nadawanie jeszcze w grudniu.

(KOZ, 10.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.