Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 08, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kolekcja Discovery+ debiutuje w Playerze

W Polsce Discovery+ jest częścią Playera (fot. materiały prasowe)

Od wtorku w serwisie Player, należącym do TVN Grupa Discovery, dostępna jest kolekcja filmów Discovery+.

- Dotychczas w Playerze dostępne były wybrane lokalne tytuły z biblioteki Discovery. Po raz pierwszy w historii programy Discovery będą dostępne na taką skalę w serwisie online na życzenie - informuje Katarzyna Issat, szef ds. komunikacji korporacyjnej w TVN Grupa Discovery. W dniu startu kolekcja Discovery+ obejmie łącznie 2000 godzin treści, to ponad 140 programów.

Użytkownicy oferty subskrypcyjnej Playera otrzymują dostęp do produkcji własnych Discovery pod marką Discovery+ Originals (w grudniu to: globalne produkcje "Estonia – katastrofa na morzu" i "Największa tajemnica Mount Everest" oraz polska seria "Pasja na krawędzi"), a także serii w ramach kategorii tematycznych: "Gorączka złota", "Dzika Alaska", "Przygoda i odkrywanie", "Lifestyle", "Kryminalne zagadki" i "Ciekawość". Niektóre z nich były w Playerze już wcześniej.

Kolekcja Discovery+ w Polsce dostępna jest w pakiecie Start VOD w Playerze.

Od listopada serwis streamingowy Discovery+ działa w Wielkiej Brytanii i Irlandii. W najbliższych 12 miesiącach zostanie udostępniony w ponad 25 krajach. W Stanach Zjednoczonych zadebiutuje 4 stycznia 2021 roku.

(KOZ, 08.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.