Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kolejny dziennikarz żegna się z Trójką i dołącza do Radia 357

Krystian Hanke przez wiele lat związany był z radiową Trójką (screen YouTube.com/Inicjatywa Tato.Net)

Z Programu III Polskiego Radia odszedł Krystian Hanke. Dziennikarz dołącza do zespołu Radia 357.

Krystian Hanke w radiowej Trójce w porannym "Zapraszamy do Trójki" przygotowywał przeglądy prasy i miał audycję "Projekt tata" (pod tym tytułem ukazała się również książka dziennikarza). Wcześniej był również jednym z prowadzących nadawany w poranku program "Komentatorzy", w którym dziennikarze prasowi komentowali bieżące wydarzenia polityczne i społeczne.

Radio 357, tworzone przez byłych dziennikarzy Programu III Polskiego Radia, ma rozpocząć nadawanie jeszcze w grudniu. W ostatnich dniach radio przekroczyło poziom 350 tys. zł miesięcznych wpłat w serwisie Patronite.pl. Tym samym stacja osiągnęła cel pośredni, czyli "Radio 0.9". Oznacza to, że - jak zapowiadali twórcy - "będzie z pewnością mniej wystawne niż docelowa forma". Aby nadawać w pełnej wersji, Radio 357 potrzebuje 485 tys. zł miesięcznie. Dotychczas projekt w serwisie Patronite.pl wsparło prawie 15 tys. słuchaczy, którzy wpłacili już blisko 700 tys. zł.

Stacja będzie mieć siedzibę na warszawskim Żoliborzu w budynku, w którym znajduje się Teatr Komedia.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 04.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.