Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Kułakowski odszedł z TVN 24

Przed pracą w TVN 24 Tomasz Kułakowski przez siedem lat był korespondentem Telewizji Polsat i Polsat News w Moskwie (screen Youtube/Tomasz Kułakowski)

Tomasz Kułakowski, reporter „Czarno na białym” TVN 24, rozstał się ze stacją.

Kułakowski związany był z TVN Discovery Polska od początku roku. Jak ustaliliśmy, reporter rozstał się ze stacją za porozumieniem stron i od grudnia rozpoczął pracę w nowym miejscu, niezwiązanym z mediami. Tomasz Kułakowski nie podaje jednak, dokąd przeszedł.

Przed pracą w TVN 24 Tomasz Kułakowski przez siedem lat był korespondentem Telewizji Polsat i Polsat News w Moskwie. Pracę dziennikarską zaczął w 2005 roku w krakowskim "Dzienniku Polskim", gdzie pisał m.in. o Rosji, Ukrainie i Białorusi. W latach 2008-2011 był reporterem Informacyjnej Agencji Radiowej (dla Polskiego Radia relacjonował m.in. wybory prezydenckie na Ukrainie w 2010 roku). Współpracował z "Tygodnikiem Powszechnym", pisząc o Rosji i Europie Wschodniej. Publikował też w "Nowej Europie Wschodniej" i "New Eastern Europe".

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 02.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.