Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewart, Bojanowski i Stawiski nagrodzeni na Cannes Corporate Media & TV Awards

Wojciecha Bojanowskiego nagrodzono za reportaż "Niech toną" (fot. materiały prasowe)

Reportaż Wojciecha Bojanowskiego oraz film dokumentalny Ewy Ewart i Jacka Stawiskiego zdobyły Złote Delfiny podczas festiwalu Cannes Corporate Media & TV Awards 2020.

Reportaż "Superwizjera" TVN 24 "Niech toną" w reżyserii Wojciecha Bojanowskiego zdobył nagrodę w kategorii Sprawy bieżące, problemy ludzkie i problemy społeczne. Ewa Ewart i Jacek Stawiski odebrali Złotego Delfina za dokument "My, naród" w kategorii Historia i osobowości, portrety.

Wojciech Bojanowski przez kilka tygodni był członkiem załogi statku Sea-Watch 3, który patroluje wody u wybrzeży Libii i próbuje ratować tych, których czeka niemal pewna śmierć.

Film "My, naród" Ewy Ewart i Jacka Stawiskiego powstał z okazji 30. rocznicy częściowo wolnych wyborów w Polsce.

Cannes Corporate Media & TV Awards przyznawane są od 2010 roku. W skład jury wchodzą laureaci Oscara i Emmy oraz specjaliści do spraw komunikacji korporacyjnej.

(KOZ, 27.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.