Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Żelisław Żyżyński rozstaje się z Canal+

"W styczniu z pięknego morza Canal+ wypływam na ocean. Indyjski" - poinformował Żelisław Żyżyński (screen YouTube.com/Canal plus telewizja przez internet)

Z Canal+ Sport po 12 latach odchodzi z końcem roku dziennikarz Żelisław Żyżyński.

"Staje przed nowym życiowym wyzwaniem. Żelek to dla nas instytucja, będziemy tęsknić, ale skoro zapowiada, że to wyzwanie na dwa lata, to od nas przekaz - drzwi dla Ciebie są zawsze otwarte, bo to jest Twój dom" - napisał na Twitterze dyrektor redakcji sportowej Canal+ Michał Kołodziejczyk.

Żelisław Żyżyński dołącza do projektu PiliPili na Zanzibarze. "W styczniu z pięknego morza Canal+ wypływam na ocean. Indyjski" - napisał na Twitterze. "12 hoteli. Wielki projekt, wielkie wyzwania. Dużo materiałów multimedialnych na różnych kanałach. Będzie radio, TV, już jest w Empikach PiliPili Travel Buddy, fajny miesięcznik. Dużo pracy dla mnie i Eli, szefowej marketingu tych obiektów" - poinformował.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 27.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.