Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 25, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Koniec paradokumentu "Szkoła" w TVN Siedem

Paradokument zadebiutował we wrześniu 2014 roku na antenie TVN (fot. materiały prasowe)

TVN Siedem kończy emisję serialu paradokumentalnego "Szkoła", nadawanego od ponad sześciu lat.

- Nie nagrywamy już kolejnych odcinków "Szkoły", bieżący sezon będzie ostatnim - potwierdza Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. - Serial jest od sześciu lat na antenie, dużo dobrego zrobił najpierw w głównym kanale TVN, potem w TVN Siedem, ale ostatnio nie miał już takich wyników, które uzasadniałyby jego kontynuację - tłumaczy Czaja.

Przypomina, że w TVN Siedem i Playerze pozostaje paradokument "19+", który jest tzw. spin-offem "Szkoły". - Uruchomiliśmy go z myślą o tym, żeby nie tracić bohaterów, którzy zyskali popularność wśród młodych widzów, ale w nieunikniony sposób opuścili szkołę i wkroczyli w dorosłe życie. Ten serial regularnie mieści się w top 5 najpopularniejszych pozycji w Playerze - mówi wicedyrektor programowy TVN.

TVN Siedem ostatni odcinek "Szkoły" pokaże w piątek 27 listopada. W jesiennej ramówce paradokument nadawany jest ok. 16, wiosną serial oglądać można było o 18. Wcześniej, od września 2014 roku, "Szkoła" emitowana była na głównej antenie TVN.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 25.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.