Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 24, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN usunął uczestnika z "Top model". W przeszłości skazany za przestępstwo seksualne

"Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu" - oświadczył TVN (screen YouTube.com/TVN Fashion)

Dominic D’Angelica został usunięty z finału programu TVN "Top model" po tym, jak okazało się, że w przeszłości skazany został za seks z nieletnią.

Informacje na ten temat pojawiły się w mediach społecznościowych w poniedziałek wieczorem. We wtorek do sprawy odniósł TVN.

Marcin Barcz, dyrektor pionu komunikacji korporacyjnej TVN Grupa Discovery, że w związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału "Top model". "Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu" - napisał Barcz w oświadczeniu. Jednocześnie zapowiedział: "W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje".

TVN finał ósmej edycji programu pokaże w środę.

(KOZ, 24.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.