Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 18, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Netflix zapowiada nowy polski serial "Otwórz oczy"

Nowy oryginalny polski serial Netflixa opowiada o losach nastoletniej Julki, która w następstwie tragicznego wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji (fot. materiały prasowe)

"Otwórz oczy" to kolejny oryginalny polski serial Netflixa. Jest na etapie postprodukcji, a premiera ma się odbyć w 2021 roku.

Nowy polski serial Netflixa "Otwórz oczy" opowiada tajemniczą historię z gatunku science-fiction o losach nastoletniej Julki, która w następstwie tragicznego wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji. Kiedy jednak Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zaczyna kwestionować rzeczywistość i stara się uciec z ośrodka, jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy.

Sześcioodcinkowy serial wyreżyserowali Anna Jadowska oraz Adrian Panek. Serial produkuje MediaBrigade, a producentami wykonawczymi są Marcin Kurek oraz Cyprian Marchewka.

W serialu zobaczymy debiutującą aktorkę Marię Wawreniuk, która wcieli się w postać Julki oraz Ignacego Lissa w roli Adama, który staje się przewodnikiem dziewczyny po ośrodku.

"Otwórz oczy" to kolejny oryginalny polski serial Netflix po "1983", który miał premierę w 2018 roku i "W głębi lasu", który zadebiutował w tym roku, oraz "Sexify", którego premierę przesunięto na przyszły rok. Trwają także zdjęcia do drugiego sezonu polskiego serialu kryminalnego "Rojst" w reżyserii Jana Holoubka, którego premierę Netflix zaplanował na przyszły rok. 

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(BAE, 18.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.