Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Listopad 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Space Cat tworzy sieć influencerską

Do grona twórców Space Cat Network należą m.in. popularni tiktokerzy Lena Moonlight (na zdjęciu) i Filip Zabielski, (fot. YouTube.com/Lena Moonlight)

Agencja Space Cat, która zrzesza i reprezentuje we współpracy z markami grupę tiktokerów, teraz będzie robić to w ramach nowo utworzonej sieci influencerskiej Space Cat Network.

Do grona twórców Space Cat Network należą m.in. popularni tiktokerzy Lena Moonlight, Filip Zabielski, Ewa Zawada, Krystian Zientkowsky, Twins Style. Zrzeszeni w sieci influencerzy generują miesięcznie ponad 150 milionów wyświetleń, regularnie docierając do kilku milionów przedstawicieli Pokolenia Z – podaje agencja.

Space Cat to agencja specjalizująca się w influencer marketingu, TikTok Ads oraz w tworzeniu treści audio i short video. Została założona w lutym br. przez Macieja Skrzypczaka i Barta Woźniaka, a jej strategicznymi inwestorami zostali Maciej Bielicki i Yuri Drabent. W październiku spółka Golden Coil kupiła pakiet udziałów w agencji Space Cat Industries.

(IKO, 10.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.