Dział: RADIO

Dodano: Listopad 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Sołtys w zespole Radia 357

Paweł Sołtys ostatnio pracował w Bonnier Business Polska (fot. Adam Guz/Press)

Dziennikarz ekonomiczny Paweł Sołtys dołącza do zespołu internetowego Radia 357, tworzonego przez byłych dziennikarzy Programu III Polskiego Radia.

Paweł Sołtys ostatnio był szefem projektów audiowizualnych w Bonnier Business Polska (wydawca "Pulsu Biznesu"). Do wydawnictwa trafił w lutym 2017 roku.

Sołtys od grudnia 2007 roku pracował w radiowej Trójce. Pod koniec 2016 roku został zwolniony dyscyplinarnie za prezesury Barbary Stanisławczyk. W wyniku ugody z Polskim Radiem pod koniec lipca 2017 roku wrócił do Trójki. Odszedł jednak na początku 2018 roku. Dziennikarz prowadził w Programie III "Bardzo ważny projekt" i "Informator ekonomiczny". Sołtys był także zastępcą redaktora naczelnego "Bloomberg BusinessWeek Polska".

Do Radia 357 dołączył ostatnio Patrycjusz Wyżga, a w niedzielę pierwszą audycję poprowadził Marek Niedźwiecki.

Radio 357 ma rozpocząć nadawanie w grudniu. W zespole znajdą się m.in. Marek Niedźwiecki, Kuba Strzyczkowski, Katarzyna Borowiecka, Marcin Łukawski i Tomasz Michniewicz.

(KOZ, 04.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.