Dział: PRASA

Dodano: Listopad 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Pismo" z wydaniem specjalnym poświęconym literaturze

Decyzję o kolejnych numerach specjalnych i ich tematyce redakcja podejmie w 2021 roku

18 listopada na rynku ukaże się "Pismo. Wokół książek" - wydanie specjalne "Pisma. Magazynu opinii" w całości poświęcone literaturze. Redaktor prowadzącą jest Katarzyna Kazimierzowska. Nakład: 9 tys. egz., cena - 17,99 zł, objętość - 100 stron.

Magazyn będzie na rynku dostępny przez trzy miesiące w kioskach, salonikach prasowych i Empikach oraz przez kanały dystrybucji e-prasy w wersji na czytniki (formaty epub, mobi i pdf). Możliwe jest jeszcze wykupienie reklamy.

- To pierwszy w historii numer specjalny "Pisma. Magazynu opinii", który w całości poświęcony jest literaturze. Wszystkie teksty to materiały premierowe. Redaktorką prowadzącą ten numer jest Katarzyna Kazimierowska, sekretarz redakcji "Pismo". Decyzję w kwestii kolejnych numerów specjalnych i ich tematyki będziemy podejmować w 2021 roku – mówi Ewa Salamon, odpowiedzialna za promocję tytułu.

Miesięcznik "Pismo. Magazyn opinii" nie jest zgłoszony do ZKDP, według informacji wydawcy nakład tytułu to 12-13 tys. egz., a jego średnia sprzedaż w 2019 roku to 6-7 tys. egz. miesięcznie, łącznie z prenumeratą.

(JSX, 02.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.