Dział: RADIO

Dodano: Październik 30, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Komolka dyrektorką informacji Radia Zet

Joanna Komolka do zespołu Radia Zet dołączyła w 2016 roku (fot. materiały prasowe)

Joanna Komolka została dyrektorką informacji Radia Zet - ustalił "Press".

Komolka zastąpiła na tym stanowisku Katarzynę Kawkę, która kierowała działem informacji od połowy stycznia 2020 roku.

Joanna Komolka do zespołu Radia Zet dołączyła na początku 2016 roku jako reporterka i producentka "Wiadomości Radia Zet". Obecnie prowadzi niedzielne wydania "Gościa Radia Zet".

Komolka do października 2012 roku związana była z TVN 24, m.in. jako reporterka programu "Czarno na białym". Potem była rzeczniczką prasową Centrum Zdrowia Dziecka.

Przed miesiącem SFS Ventures, większościowy udziałowiec Eurozetu, zdecydował o rozstaniu z prezesem spółki Andrzejem Matuszyńskim oraz członkiem zarządu i dyrektorem finansowym Maciejem Gruberem. Nową prezeską została Ewa Rosiewicz. 

Do Eurozetu należą ogólnopolskie Radio Zet, ponadregionalne Antyradio, sieci Chillizet i Meloradio oraz część stacji sieci Radio Plus.

Możliwe, że do końca roku zakończy się postępowanie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w sprawie przejęcia kontroli nad Eurozetem przez Agorę.

(KOZ, 30.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.