Dział: RADIO

Dodano: Październik 30, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio 357 ma pierwszego mecenasa, w niedzielę audycja Niedźwieckiego

Audycji Marka Niedźwieckiego będzie można posłuchać w niedzielę 1 listopada (fot. Marcin Zawadzki/Radio 357)

Polski oddział Mazdy został pierwszym mecenasem Radia 357, tworzonego przez byłych dziennikarzy Programu III Polskiego Radia. W niedzielę audycję poprowadzi Marek Niedźwiecki.

"Gdy dowiedzieliśmy się, że głosy, których tak lubiliśmy słuchać do tej pory w radiu, mają szansę zabrzmieć ponownie, postanowiliśmy wesprzeć inicjatywę powstania Radia 357 comiesięcznymi wpłatami" - wyjaśnił w komunikacie Tomasz Nagot, dyrektor marketingu Mazda Motor Poland.

Twórcy Radia 357 rozmawiają z kolejnymi firmami, które się do nich zgłosiły w sprawie współpracy. "Dzięki mecenasom możemy szybciej zrealizować cel, który postawiliśmy sobie razem z naszymi patronami. To świetny przykład, że finansowanie społecznościowe można z powodzeniem połączyć z działaniami komercyjnymi, z korzyścią dla wszystkich" – skomentował Tomasz Michniewicz, jeden z założycieli Radia 357.

Radio 357, które ma rozpocząć nadawanie w grudniu, już tworzy audycje. W niedzielę 1 listopada o 19 w Open FM i WP Pilot będzie można posłuchać programu "Muzyka ciszy" Marka Niedźwieckiego.

W zespole Radia 357 znajdą się m.in. Kuba Strzyczkowski, Marek Niedźwiecki, Piotr Kaczkowski, Michał Olszański, Katarzyna Borowiecka, Katarzyna Obaszańska, Tomasz Michniewicz i Marcin Łukawski.

Zbiórkę na radio na Patronite.pl wsparło dotychczas prawie 12 tys. osób, które deklarują wpłacanie w sumie niemal 284 tys. zł miesięcznie.

(KOZ, 30.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.