Dział: INTERNET

Dodano: Październik 29, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Wesołowicz dołącza do Sport.pl

Piotr Wesołowicz przez cztery lata związany był z "Gazetą Stołeczną" (fot. archiwum prywatne)

Dziennikarz sportowy Piotr Wesołowicz od listopada będzie w zespole serwisu Sport.pl (Agora).

O nowej pracy Wesołowicz poinformował na Twitterze. "Będę więcej redagował niż pisał, ale na pewno jeszcze mnie poczytacie" - zapowiedział.

Wesołowicz pod koniec sierpnia rozstał się z "Gazetą Stołeczną", warszawskim wydaniem "Gazety Wyborczej" (Agora), w której pracował od czterech lat. - Zostałem tylko poinformowany, że rozpoczyna się procedura rozwiązywania mojej umowy o pracę, bo likwidowane jest moje stanowisko – mówił nam wtedy Wesołowicz.

Niedawno "Gazeta Wyborcza" pożegnała się z kilkoma innymi dziennikarzami sportowymi z różnych redakcji lokalnych. Z naszych nieoficjalnych informacji wynikało, że tytuł chce zredukować działy sportowe.

Według danych Gemius/PBI we wrześniu Sport.pl odwiedziło 3,65 mln użytkowników (spadek o 0,77 proc. w porównaniu z wrześniem 2019 roku).

(JSX, 29.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.