Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szef i prezenterzy Fox News na kwarantannie

Chris Wallace prowadził pierwszą debatę prezydencką, jego testy dały wyniki negatywne (screen: YouTube/Fox News)

Fox News Media potwierdził doniesienia "New York Timesa", że osobę z kierownictwa oraz kilkoro prezenterów stacji telewizyjnej Fox News skierowano na kwarantannę.

Według dziennika w tym gronie znalazł się prezes Fox News Media Jay Wallace, a także prezenterzy: Bret Baier, Martha McCallum, Dana Perrino i Juan Williams. Koncern nie potwierdził jednak tych nazwisk, zastrzegając, że to poufne dane zdrowotne, ani nie uściślił, czy kwarantanna jest środkiem zapobiegawczym, czy doszło do zarażeń.

3 listopada w Stanach Zjednoczonych odbędą się wybory prezydenckie. W tak gorącym okresie brak tylu znaczących postaci będzie dużym kłopotem dla stacji. 

Chris Wallace, prezenter Fox News, który moderował pierwszą debatę Trumpa z Bidenem (po niej wynik pozytywny stwierdzono u prezydenta), był trzykrotnie badany i za każdym razem jego wynik był negatywny.  

(MAC, 28.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.