Dział: PRASA

Dodano: Październik 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Renata Krzewska rozstaje się z Grupą ZPR Media

Zbigniew Benbenek odejście Renaty Krzewskiej określa jako "pokojowe" (fot. materiały prasowe)

Renata Krzewska, którą już wiosną przestała być wiceprzewodniczącą rad nadzorczych spółek ZPR Media SA i Time SA, odchodzi z Grupy ZPR Media.

- Pozytywnie oceniam to, co zrobiła. Jest to pokojowe odejście - mówi Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej Grupy ZPR Media.

Z powodu oszczędności Renata Krzewska w maju przestała być wiceprzewodniczącą rad nadzorczych spółek ZPR Media SA i Time SA. Pozostawała jednak w zarządzie spółki Murator Expo (spółka złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości) i w radzie nadzorczej IDMnet SA, ale odeszła już z obu spółek.

- Dalej będziemy współpracować - zapowiada Zbigniew Benbenek. W czerwcu 2019 roku Krzewska została prezeską Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

Renata Krzewska z ZPR Media związana była od 1994 roku. Od 2012 roku była prezeską zarządu i dyrektorką generalną spółki ZPR Media SA (do 2014 Murator SA) oraz Time SA. W październiku 2017 roku przeszła do rad nadzorczych obu spółek na stanowisko zastępczyni przewodniczącego. Od czerwca do grudnia 2019 roku była tymczasowo oddelegowana do pełnienia funkcji prezeski ZPR Media SA. Z Renatą Krzewską nie udało nam się skontaktować.

W ostatnich miesiącach z Grupy ZPR Media odeszli również inni, wieloletni menedżerowie: Leszek Kozioł, Anna Kamińska i Jacek Oryl.

Grupa kapitałowa Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe w 2019 roku miała 3,03 mld zł przychodu i 20,53 mln zł zysku netto.

(KOZ, 27.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.