Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP Info znowu wstrzymuje emisję "Studia Polska"

"Studio Polska" ostatnio prowadzili Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski (screen Vod.tvp.pl)

TVP Info zawiesił emisję programu "Studio Polska". Jest to kolejna przerwa w nadawaniu tej pozycji.

W minioną sobotę nie było już programu na antenie, a na jego profilu na Facebooku poinformowano, że zostaje zawieszony do odwołania. Powodem jest pandemia koronawirusa. - Formuła programu zakłada, że dyskutanci są w studiu. Przy łączeniach nie uda się, żeby to było tak atrakcyjne - mówi Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Także Jacek Łęski, jeden z prowadzących program, wskzuje na sprawy sanitarne. - Po tym, jak kilku gości miało koronawirusa, co okazywało się kilka, kilkanaście dni po programie, zostaliśmy postawieni przed koniecznością testowania wszystkich przed wejściem na antenę. Przy 20 osobach w studiu pierwsi goście musieliby przychodzić dwie godziny przed emisją. Doszła jeszcze inna okoliczność - konieczność radykalnego zmniejszenia liczby gości - to zdecydowanie odbiło się na przebiegu programu. Czekamy na lepsze czasy i pewnie wrócimy, jak się coś odmieni - wyjaśnia "Presserwisowi" Łęski.

Emisję "Studia Polska" przerwano już raz - na początku marca. Program wrócił do ramówki w połowie czerwca, a uczestnicy występowali w przyłbicach. Ostatnio prowadzili go Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski. Opczowska dołączyła do gospodarzy "Pytania na śniadanie" w TVP 2.

(KOZ, 20.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.